Breussova masáž
je jemná, léčebně relaxační energetická masáž. Regeneruje meziobratlové ploténky, čímž řeší široké spektrum zdravotních potíží a mimo jiné vede k odbourávání hluboko uložených psychických problémů.
Autorem je Rudolf Breuss, rakouský léčitel u nás známý 42 denní léčebnou kůrou proti rakovině. Podle Rudolfa Breusse neexistují opotřebované ploténky, nýbrž zdegenerované, které se touto masáží regenerují. Ploténka je vlastně porézní houba a z 90% je složená z vody. K dobré funkci potřebuje nejen vodu (což znamená dodržování pitného režimu), aby nebyla vysušená, ale také výživu. Ploténky se regenerují v noci, proto je dobré se před spaním protáhnout, aby byla páteř uvolněná.
 
Breussovou masáží páteře se oddalují obratle od sebe a tím se vytváří větší prostor pro ploténky. Vmasírovává se olej s třezalkou. Informačním přenosem dojde k nabobtnání meziobratlových plotének a uvolnění nervů, které v páteřní oblasti vycházejí do celého těla.
 
Po jemné masáži je na páteř přiložen hedvábný papír a magnetizováním pomocí přikládání rukou je účinek masáže prohlouben a stabilizován.
 
Po masáži se klient cítí velmi zrelaxovaný a odpočatý. Ovšem jako po každé masáži je dobré dodržovat doporučený klidový režim, účinky masáže vydrží déle.
 
 
 
POMOC
OD BOLESTI...