Indická masáž hlavy + antistresová masáž
Napětí a stres jsou našimi nežádoucími ale trvale přítomnými společníky. Proto se velmi oblíbenou stala indická masáž hlavy spojená s uvolňující antistresovou masáží šíje. Jak název napovídá, tato masáž k nám přišla z Indie, kde má hlavně stimulační charakter. Zde se ale provádí podstatně jemněji, je mnohem víc zaměřena na relaxaci a uvolnění než na stimulaci.
Při masáži dochází k maximální relaxaci a uvolnění fyzickému i duševnímu. Je to proto, že se provádí na částech těla, které jsou důležitými energetickými centry. Bolest a napětí ve svalech krku a ramen mizí, hlava je lehčí, starosti se stávají bezvýznamnými.
Velká část masáže probíhá ve vlasech, kromě již zmiňovanému uvolnění zároveň dochází k prokrvení pokožky hlavy a stimulaci vlasových kořínků.
Velmi úlevná je i masáž obličeje a ušních boltců.
Masáž se provádí v sedě, klient je oblečen, proto je velmi vhodná i pro klienty, kteří neradi odkládají oděv a přesto touží po relaxaci. K maximální relaxaci a uvolnění dovede každého klienta.
V Indii je vzhledem k vynikajícím účinkům této masáže naprosto běžnou součástí života každého člověka. Přijměme mnoha tisíci lety prověřenou zkušenost tohoto starého národa a dopřejme si v naší uspěchané době pár desítek absolutního uvolnění.
 
POMOC
OD BOLESTI...