Lifting obličeje - zázrak, po kterém viditelně omládnete už po první proceduře
Jistě je vám znám pojem facelifting jako operační zákrok, při kterém se provádí napínání pokožky obličeje. Ve světě je nyní velmi žádaná manuální terapie (lifting obličeje - liftingová masáž obličeje), která využívá pouze ruční masáže. Je to příjemná masáž prováděna velmi jemnými tahy a má skvělý regenerační i relaxační vliv na pleť.
Lifting obličeje pomocí masáže je oblíben z důvodu regeneračních účinků, neboť se zaměřuje na mimické svaly obličeje s hloubkovými a detoxikačními účinky. Lifting obličeje působí na příčinu vrásek, přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů a tím pádem k vyhlazení a rozzáření obličeje.
Výraz obličeje znázorňuje v jakém jste psychickém stavu. Velmi vytížení jedinci mají strhaný a unavený výraz. Liftingem obličeje lze tyto příznaky odstranit. Je to z důvodu mnoho reflexních zakončení na obličeji, ne mnoho partií bývá tak citlivá jako právě obličej. Masáží lze tedy nejen krásně ovlivnit a zkrášlit pokožku ale i navodit pocit pohody a harmonie, což se zobrazí na psychice, větším sebevědomí a spokojenosti. Reflexní účinek je zde výrazný a přispívá velkou měrou k celkovému zlepšení psychiky.

Liftingová masáž obličeje pomáhá bránit vzniku vrásek, podporuje regeneraci, zvyšuje pružnost pokožky, má pozitivní vliv na psychiku a zásadně snižuje napětí v obličeji. Při pravidelném užívání masáže dochází zpomalení procesu stárnutí a viditelnému omlazení pleti.
 
POMOC
OD BOLESTI...